© 2016 by Bežecký klub OPALISKO

VÝSLEDKY 2018

MUŽI A do 39 rokov (1979 - 1998)_Okolo Poludnice (17,67 km)  -> výsledková listina TU

1. Tomáš Repka (63), 1:22:16

2. Roland Hric (19), Scott/Geosport, 1:26:10

3. Ján Mikuš (138), Ski Team Jase Látky, 1:27:56

MUŽI B 40 - 49 rokov (1969 - 1978)_Okolo Poludnice (17,67 km)  -> výsledková listina TU

1. Pavel Riška (72), 1:29:53

2. Pavel Galko (31), 1:37:27

3. Radoslav Macalák (77), 1:44:09

MUŽI C 50 - 59 rokov (1959 - 1968, dĺžka trate 7 km)  -> výsledková listina TU

1. Vladimír Porubiak (100), ŠK COPY SERVIS LM, 28:20

2. Pavol Faško (82), Liptovský Peter, 32:29

3. Jozef Madliak (109), 33:04

MUŽI D 60 - 69 rokov (1949 - 1958, dĺžka trate 7 km)  -> kompletná výsledková listina TU

1. Stanislav Sviták (33), AK Žilina, 33:54

2. Lubormír Gád (81), 34:07

3. Viliam Camber (34), ŠK Kriváň Ondrašová, 35:11

 

MUŽI E 70 a viac rokov (1948 a starší, dĺžka trate 7 km)  -> výsledková listina TU

1. Milan Marton (36), Ski Veteran, 38:45

MUŽI HOBBY 49 a mladší (1969 - 1998, dĺžka trate 7 km)  -> výsledková listina TU

1. Miroslav Gád (80), 27:16

2. Slavo Dobák (98), 28:11

3. Martin Šramo (9), 30:49

ŽENY A do 34 rokov (1984 -1998, dĺžka trate 7 km) -> výsledková listina TU

1. Emma Polakovičová (108), 35:40

2. Mária Bukasová Tomčíková (44), KPB, 46:27

ŽENY B 35 - 49 rokov (1969 - 1983, dĺžka trate 7 km) -> výsledková listina TU

1. Katarína Paulínyová (45), AK ZŤS Martin, 28:59

2. Slávka Mlynčeková (99), 33:16

3. Zuzana Klocková (69), 36:32

ŽENY C 50-59 rokov (1959 – 1968, dĺžka trate 7 km) -> výsledková listina TU

1. Iveta Vastušková (50), Poprad, 34:48

2. Adriana Lazoňová (132), 40:36

3. Zuzana Kartuskova (49), Klub SNV, 43:10

ŽENY D 60+ rokov (1958 a staršie, dĺžka trate 7 km) -> výsledková listina TU

1. Eva Budinská (129),  38:25

2. Olga Mláková (133), 42:40

3. Anna Staroňová (87), 47:28

ŽENY E bez obmedzenia veku (Okolo Poludnice, 17,67 km) -> výsledková listina TU

1. Michaela Kucháriková (62), 1:45:38

2. Veronika Váleková (43), TJ Družba Smrečany-Žiar, 1:48:48

3. Mária Danielová (96), 1:54:15

OSTATNÉ KATEGÓRIE

Juniori (narodení v roku 1999 - 2000, dĺžka trate 7 km) -> výsledková listina TU

1. Michal Staroň (3), Pavčina Lehota, 38:13

Juniorky (narodené v roku 1999 - 2000, dĺžka trate 7 km) -> výsledková listina TU

1. Lenka Bruňová (74), 38:10

2. Lucia Gondášová (135), 39:28

Dorastenci (narodení v roku 2001 - 2002, dĺžka trate 7 km) -> kategória nebola naplnená

Dorastenky (narodené v roku 2001 - 2002, dĺžka trate 3 km) -> kategória nebola naplnená

Starší žiaci (narodení v roku 2003 - 2004, dĺžka trate 3 km) -> výsledková listina TU 

1. Samuel Beťko (86), BK Opalisko Závažná Poruba, 14:19

2. Ignác Uhrín (101), 14:59

Staršie žiačky (narodené v roku 2003 - 2004), dĺžka trate 2 km) -> výsledková listina TU 

1. Veronika Bukasová (91), BK Opalisko Závažná Poruba, 10:10

2. Emma Piatková (90), BK Opalisko Závažná Poruba, 11:03

3. Marína Gondová (6), TJ Tatran Hybe, 11:43

Mladší žiaci (narodení v roku 2005 - 2006žka trate km) -> výsledková listina TU 

1. Matúš Škerda (39), TJ Tatran Hybe, 9:46

2. Lucas Mellich (40), TJ Tatran Hybe, 9:54

3. Jaroslav Jariabek (5), TJ Tatran Hybe, 10:08

Mladšie žiačky (narodené v roku 2005 - 2006, dĺžka trate 1,5 km) -> výsledková listina TU 

1. Lea Obrcianová (85), BK Opalisko Závažná Poruba, 6:28

2. Tatiana Dunajská (59), 7:15

3. Simona Jacková (103), 7:28

Najmladší žiaci (narodení v roku 2007 - 2008, dĺžka trate 1 km) -> výsledková listina TU 

1. Dominik Jariabek (41), TJ Tatran Hybe, 4:57

2. Stanislav Michalko (107), 5:02

3. Adam Plevák (106), 5:06

4. Hugo Kráľ (42), 5:09

Najmladšie žiačky (narodené v roku 2007 - 2008, dĺžka trate 1 km) -> výsledková listina TU 

1. Lenka Stromková (78), 5:00 

2. Tereza Lukasová (89), 5:01

3. Eliška Ríhová (105), 5:20 

Späť na úvodnú stránku 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now