VÝSLEDKY 2016

Pozri aj fotogalériu z ročníka 2016  TU: 

Hlavná kategória MUŽI Okolo Poludnice (17,67km)  -> kompletná výsledková listina na stiahnutie  TU

1. Matej Petrovič (90), BK Opalisko, 1:21:21

2. Vlado Jambrich (79), Kráľova Hoľa, 1:24:27

3. Slavomír Dobák (47), SK copy, 1:27:53

Hlavná kategória ŽENY Okolo Poludnice (17,67km) -> kompletná výsledková listina TU

1. Katarína Garajová (56), Liptovský Mikuláš, 1:52:37

2. Dana Niňajová Bartalská (01), BK Predajná, 2:17:27

Ostatné kategórie

Muži (narodení v roku 1959 a starší,  dĺžka trate 6 km) -> kompletná výsledková listina TU

1. Milan Hrušovský (28), STEZ Spišská Nová Ves, 30:15

2. Viliam Camber (80), Lisková, 31:51

3. Vladimír Dzuroška (89), KTK L.Mikuláš, 1:07:02

Ženy (narodené v roku 1959 a staršie, dĺžka trate 6 km) -> kompletná výsledková listina TU

1. Anna Staroňová (50), BK Opalisko, 39:35 

Muži (narodení v roku 1960 - 1970, dĺžka trate 6 km) -> kompletná výsledková listina TU

1. Vladimír Porubjak (92), SK copy servis LM, 25:52

2. Vladimír Labaj (70), Eltek, 28:07

3. Martin Jančuška (88), Sk Kriváň Važec, 33:10

Ženy (narodené v roku 1960 - 1970, dĺžka trate 6 km) -> kategória nebola naplnená

Juniori (narodení v roku 1971 - 1997, dĺžka trate 6 km) -> kompletná výsledková listina TU

1. Tomáš Bartko (22), SK Kriváň Važec, 26:34

2. Ľuboš Ivan (82), BK Biely Potok, 27:20

3. Matúš Bartalský (66), AOS L.Mikuláš,  29:31

Juniorky (narodené v roku 1971 - 1997, dĺžka trate 6 km) -> kompletná výsledková listina TU

1. Lucia Vlčáková (23), VSC Dukla B.Bystrica, 29:09

2. Slavka Mlynčeková (93), SK copy servis L.Mikuláš, 31:59

3. Veronika Valeková, TJ Družba Smrečany, 32:34

Starší dorastenci (narodení v roku 1998 - 1999, dĺžka trate 6 km) -> kompletná výsledková listina TU

1. Lukáš Brezina (42), Východná, 29:07

2. Timotej Beťko (52), BK Opalisko, 31:43

Staršie dorastenky (narodené v roku 1998 - 1999, dĺžka trate 6 km) -> kategória nebola naplnená

Mladší dorastenci (narodení v roku 2000 - 2001, žka trate 6 km) -> kompletná výsledková listina TU 

1. Andrej Renda (72), SKI team Štrbské pleso, 25:02

2. Martin Pavelka (40), Východná, 28:14

3. Radoslav Brezina (41), Východná, 29:08

Mladšie dorastenky (narodené v roku 2000 - 2001, dĺžka trate 3 km) -> kompletná výsledková listina TU 

1. Laura Prílohová (45), SKP Levoča, 14:25

2. Dorota Kovaľ (59), KS Obydowiec Obydowa (PL), 14:34

3. Agata Czaja (60), KS Obydowiec Obydowa (PL), 14:39

 

Starší žiaci (narodení v roku 2002 - 2003, dĺžka trate 3 km-> kompletná výsledková listina TU 

1. Samuel Beťko (30), KBL Jasná LM, 13:19

2. Ignác Uhrín (21), SK Kriváň Važec, 13:52

3. Erik Novák (4), TJ Tatran Hybe, 17:30

Staršie žiačky (narodené v roku 2002 - 2003), dĺžka trate 2 km-> kompletná výsledková listina TU 

1. Michaela Vajdová (39), Východná, 8:39

2. Veronika Čellarová (73), Po Ružomberok, 8:57

3. Veronika Bukasová, BK Opalisko, 9:03

Mladší žiaci (narodení v roku 2004 - 2005žka trate km-> kompletná výsledková listina TU 

1. Adrián Frič (32), Liptovské Sliače, 8:27

2. Jaroslav Jariabek (36), Východná, 8:36

3. Mário Renko (19), SK Kriváň Važec, 8:53

 

Mladšie žiačky (narodené v roku 2004 - 2005, dĺžka trate 1,5 km) -> kompletná výsledková listina TU 

1. Emma Piatková (6), BK Opalisko, 7:20

2. Jzeliga Kinga (63), KS Obydowiec Obydowa (PL), 7:29

3. Nicol Janošíková (58), BK Zborov n. Bystricou, 8:00

Najmladší žiaci (narodení v roku 2006 - 2007, žka trate 1 km) -> kompletná výsledková listina TU 

1. Tobias Klein (18), SK Kriváň Važec, 4:28

2. Dominik jariabek (31), Východná, 4:32

3. Matúš Škerda (7), TJ Tatran Hybe, 4:35

Najmladšie žiačky (narodené v roku 2006 - 2007, dĺžka trate 1 km) -> kompletná výsledková listina TU 

1. Terezka Bukasová (27), BK Opalisko, 5:08

2. Emilia Rendová (87), Poprad, 5:23

3. Sofia Libáková (9), BK Opalisko, 5:24

Deti 500 m - chlapci (ročník narodenia 2008 - 2009)

1. Ján Adamov (306), TJ Hybe

2. Jakub Nemtušiak (303), Závažná Poruba

3. Tomáš Klocok (310), Závažná Poruba

Deti 500 m - dievčatá (ročník narodenia 2008 - 2009)

1. Lenka Stromková (320), TJ Družba Smrečany

2. Tamarka Kútniková (330), Závažná Poruba

3. Nina Jacková (309),SK Kriváň Važec

Deti 300 m - chlapci (ročník narodenia 2010 - 2011)

1. Tobias Ivan (326), Liptovský Mikuláš

2. Samko Libák (301), Závažná Poruba

3. Adam Niňaj (313), Závažná Poruba

Deti 300 m - dievčatá (ročník narodenia 2010 - 2011)

1. Amália Adamová (308), TJ Hybe

2. Alicka Gelle (323), U Lulu Poprad

Deti 100 m - chlapci (ročník narodenia 2012 a mladší)

1. Tobias Válek (321), TJ Družba Smrečany

2. Miško Nemtušiak (304), Závažná Poruba

3. Peter Jozefček (315), Liptovský Mikuláš

Deti 100 m - dievčatá (ročník narodenia 2012 a mladší)

1. Veronika Rendová (325), Poprad

2. Simonka Dudová (329), Závažná Poruba

3. Juliana Kellevá (324)

Späť na úvodnú stránku