© 2016 by Bežecký klub OPALISKO

VÝSLEDKY 2017

MUŽI A do 39 rokov (1978 - 1997)_Okolo Poludnice (17,67 km)  -> kompletná výsledková listina na stiahnutie  TU

1. Matej Petrovič (100), BK Opalisko, 1:21:42

2. Pavel Beťko (225), Ber nohy na plecia, 1:26:36

3. Roman Trtek (228), Filistin team, 1:26:38

MUŽI B 40 - 49 rokov (1968 - 1977)_Okolo Poludnice (17,67 km)  -> kompletná výsledková listina na stiahnutie TU

1. Pavel Říha (251), 1:36:29

2. Milan Niňaj (232), BK Opalisko, 1:40:01

3. Vladimír Labaj (238), Filistin team, 1:42:43

MUŽI C 50 - 59 rokov (1958 - 1967, dĺžka trate 7 km)  -> kompletná výsledková listina na stiahnutie TU

1. Vladimír Porubiak (209), ŠK COPY SERVIS LM, 28:16

2. Ján Kamenský (202), Liptovský Peter, 29:14

3. Jozef Madriak (201), Slovekon Vlachy, 32:40

MUŽI D 60 - 69 rokov (1948 - 1957, dĺžka trate 5 km)  -> kompletná výsledková listina na stiahnutie TU

1. Stanislav Sviták (184), AK Žilina, 24:29

2. Camber (205), ŠK Kriváň Ondrášová, 24:31

3. Ján Ľupták (222), BK Opalisko, 24:36

MUŽI E 70 a viac rokov (1947 a starší, dĺžka trate 5 km)  -> kompletná výsledková listina na stiahnutie TU

1. Ivan Seman (208), ŠK Kriváň Ondrášová, 34:42

MUŽI HOBBY 49 a mladší (1968 - 1997, dĺžka trate 7 km)  -> kompletná výsledková listina na stiahnutie TU

1. Ľuboš Ivan (204), BK Biely Potok, 28:56

2. Miroslav Macko (203), BK Biely Potok, 29:15

3. Matúš Bartalský (189), BK Opalisko, 30:17

ŽENY A do 34 rokov (1983 -1997, dĺžka trate 7 km) -> kompletná výsledková listina TU

1. Veronika Váleková (177), TJ Družba Smrečany Žiar, 34:11

2. Lenka Hornáková (206), Lesi LM, 38:01

3. Jana Dudová (197), BK Opalisko, 38:23

ŽENY B 35 - 49 rokov (1968 - 1982, dĺžka trate 7 km) -> kompletná výsledková listina TU

1. Katarína Paulínyová (182), AK ZŤS Martin, 29:57

2. Martina Jesenská (211), 34:31

3. Zuzana Klocková (199), BK Opalisko, 36:56

ŽENY C 50-59 rokov (1958 – 1967, dĺžka trate 7 km) -> kompletná výsledková listina TU

1. Jana Podhradská (212), 40:37

ŽENY D 60+ rokov (1957 a staršie, dĺžka trate 7 km) -> kompletná výsledková listina TU

1. Marta Harmatová (200), TJ Zuberec, 36:57

2. Anna Staroňová (210), BK Opalisko, 40:41

ŽENY E bez obmedzenia veku (Okolo Poludnice, 17,67 km) -> kompletná výsledková listina TU

1. Martina Bellušová (237), AK ZŤS Martin, 2:00:45

2. Anna Ogoreková (252), Severanky, 2:13:37

3. Jana Vechterová (243), Východná, 2:15:07

OSTATNÉ KATEGÓRIE

Juniori (narodení v roku 1998 - 1999, dĺžka trate 7 km) -> kompletná výsledková listina TU

1. Michal Kubovčík (175), Atletický klub Kriváň Liptovský Mikuláš, 26:12

2. Roland Hric (178), SCARPA KNAC Ružomberok, 27:53

3. Randy Hric (179), SCARPA KNAC Ružomberok,  28:50

Juniorky (narodené v roku 1998 - 1999, dĺžka trate 5 km) -> kompletná výsledková listina TU

1. Katarína Hajduová (198), Liptovský Mikuláš, 27:24

 

Dorastenci (narodení v roku 2000 - 2001, dĺžka trate 5 km) -> kategória nebola naplnená

Dorastenky (narodené v roku 2000 - 2001, dĺžka trate 3 km) -> kategória nebola naplnená

Starší žiaci (narodení v roku 2002 - 2003, dĺžka trate 3 km) -> kompletná výsledková listina TU 

1. Samuel Beťko (112), KBL Jasná LM, 14:11

2. Ignác Uhrín (116), SK Kriváň Važec, 15:15

3. Erik Novák (106), TJ Tatran Hybe, 19:45

Staršie žiačky (narodené v roku 2002 - 2003), dĺžka trate 2 km) -> kompletná výsledková listina TU 

1. Veronika Bukasová (108), BK Opalisko, 10:30

2. Veronika Čellarová (125), Plavecký oddiel Ružomberok, 10:41

3. Veronika Macková (123), Hubová, 11:53

Mladší žiaci (narodení v roku 2004 - 2005žka trate km) -> kompletná výsledková listina TU 

1. Jozef Madliak (128), Slovekon, 9:28

2. Adrián Frič (130), Liptovské Sliače, 9:46

3. Patrik Polc (115), ŠK Kriváň Važec, 9:47

Mladšie žiačky (narodené v roku 2004 - 2005, dĺžka trate 1,5 km) -> kompletná výsledková listina TU 

1. Sofia Kleinová (117), ŠK Kriváň Važec, 6:15

2. Emma Piatková (107), BK Opalisko, 6:50

3. Lea Obrcianová (110), BK Opalisko, 7:00

Najmladší žiaci (narodení v roku 2006 - 2007, dĺžka trate 1 km) -> kompletná výsledková listina TU 

1. Tobias Klein (120), ŠK Kriváň Važec, 4:25

2. Dávid Renko (121), ŠK Kriváň Važec, 4:28

3. Matúš Škerda (97), TJ Tatran Hybe, 4:31

Najmladšie žiačky (narodené v roku 2006 - 2007, dĺžka trate 1 km) -> kompletná výsledková listina TU 

1. Paula Perončíková (132), Demänová, 4:33

2. Tereza Bukasová (27), BK Opalisko, 4:49

3. Laura Rusinová (133), TJ Východná, 4:52

Deti C (500 m) - chlapci (ročník narodenia 2008 - 2009)

1. Ján Adamov (314), TJ Hybe

2. Juraj Mlynarčík (337), TJ Družba Smrečany

Deti C (500 m) - dievčatá (ročník narodenia 2008 - 2009)

1. Lenka Stromková (306), TJ Družba Smrečany Žiar

2. Eliška Říhová (334), Sledán Frýdek Místek

3. Nina Jacková (319), ŠK Kriváň Važec

Deti B (300 m) - chlapci (ročník narodenia 2010 - 2011)

1. Tobias Ivan (341), CVČ Liptovský Mikuláš

2. Samuel Libák (316), BK Opalisko Závažná Poruba

3. Martin Čellár (324), Lúčky

Deti B (300 m) - dievčatá (ročník narodenia 2010 - 2011)

1. Amálka Adamová (313), TJ Hybe

2. Natália Rysuľová (318), ŠK Kriváň Važec

3. Nela Jedličková (329), BK Opalisko Závažná Poruba

Deti A (100 m) - chlapci (ročník narodenia 2012 a mladší)

1. Rudolf Huna (331), Hokejové talenty L.Mikuláš

2. Tobias Válek (303), TJ Družba Smrečany Žiar

3. Hugo Hojzák (335), Liptovský Mikuláš

Deti A (100 m) - dievčatá (ročník narodenia 2012 a mladší)

1. Vaneska Vadovická (307), Závažná Poruba

1. Anetka Matejková (322), TJ Družba Smrečany Žiar

2. Simonka Dudová (323), Závažná Poruba

3. Veronika Rendová (343), Rendík Team Poprad

Späť na úvodnú stránku 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now